0183 507020 |   info@wics.nl | Helpdesk
 0183 507020 |   info@wics.nl | Helpdesk

Vacature: Commercieel Medewerker Binnendienst – Werkendam

Vacature: Commercieel Medewerker Binnendienst – Werkendam

Wij zijn per direct op zoek naar een Commercieel Medewerker Binnendienst om ons team te versterken.

Kom jij ons team versterken?

Jij houdt van (potentieel) klantcontact en de combinatie van marketing & sales. Kortom: alles wat met (nieuwe) klanten te maken heeft! Van het zorgen van de juiste content op de website voor een lead tot het opmaken van de overeenkomst voor een nieuwe klant. Als Commercieel Medewerker Binnendienst bij WICS vind jij je draai binnen alle commerciële aspecten. Je zorgt voor de opvolging van prospects én verwerkt alle sales / commerciële administratie.

Je hebt een afwisselend takenpakket als Commercieel Medewerker Binnendienst. Heeft een potentiële klant een aanvraag geplaatst via de website? Dan verwerk je deze in het systeem en neem je contact op. Door je commerciële en doelgerichte aanpak maak jij klanten enthousiast over WICS en de Warehouse Management Systemen. Naast het eerste contact stel je offertes op, verwerk je de gegevens in het systeem en houd je contact met bestaande klanten voor eventuele uitbreidingen. Je bent hier erg nauwkeurig in.

Je denkt ook mee in het maken van marketingmateriaal, teksten voor de website en kunt overweg met Google Analytics en Google Adwords. Je krijgt de ruimte om hier je eigen invulling aan te geven. In de rol van Commercieel Medewerker Binnendienst ben je iedere dag bezig met het enthousiasmeren van klanten en prospects!

Wat ga je doen?

 • Je zorgt voor de administratieve verwerking van leads / prospects.
 • Je neemt binnenkomende telefoontjes op en beantwoord met een commerciële blik de e-mails met vragen over WICS.
 • Je werkt offertes uit en zorgt dat deze opgevolgd worden.
 • Je verwerkt klantgegevens in ons systeem.
 •  

  Wat zoeken wij in jou?

 • Je hebt hbo werk- en denkniveau.
 • Je bent communicatief sterk, zowel mondeling als in geschrift.
 • Je bent administratief sterk, zeer punctueel en hebt oog voor detail.
 • Je hebt brede kennis van het Office pakket.
 • Je hebt kennis van Google Analytics / Google Adwords.
 • Je bent flexibel en kunt goed schakelen tussen diverse werkzaamheden.
 •  

  Wat bieden wij jou?

 • Een ambitieuze werkomgeving met veel verantwoordelijkheid.
 • Marktconform salaris en goede arbeidsvoorwaarden.
 • De mogelijkheid om voor veel verschillende klanten te werken.
 • Een organisatie die volop in ontwikkeling is.
 •  

  Over WICS

  Sinds 1990 ontwikkelt en implementeert het Nederlandse WICS innovatieve logistieke software. Dat doen wij met een enthousiast en hecht team. Iedere dag wordt er met elkaar uitgebreid geluncht en is er ruimte voor een fanatiek potje tafelvoetbal of een gezellige wandeling. Ook organiseren we regelmatig uitjes. Ben jij de nieuwste aanwinst voor ons team?

  Ben jij:

  Een enthousiaste professional, heb je een positieve instelling en werk je graag in een bedrijf met hoge ambities? En word je enthousiast van wat we vragen en bieden, stuur je sollicitatie naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. .

  Voor inhoudelijke vragen kun je contact opnemen met Esther Buijs op 0183-507020.

   

  Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

  Referenties

  • Fritom Group
  • Verhoek Europe
  • Haluco
  • De Jong Verpakking
  • AA Drink
  • Frigologix
  • A Little Lovely Company
  • Temashop
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

  Over WICS

  WICS is een Nederlands softwarebedrijf, dat al sinds 1990 innovatieve logistieke software ontwikkelt en implementeert.

  Contact

   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
    + 31 183 507020
   Havenstraat 32
       4251 BC Werkendam
     

  Neem contact op

  x

  Schrijf je nu in voor onze
  maandelijkse nieuwsbrief en
  blijf op de hoogte van WICS!

  Wij respecteren de privacy van alle gebruikers van onze site en we zorgen ervoor dat de persoonlijke informatie die u aan ons doorgeeft vertrouwelijk wordt behandeld.